Дитячий садок заснований у 1959 році і належав машинобудівельному заводу «Червоний Жовтень». Це була старенька одноповерхова будівля. Пізніше під дошкільну установу було зведено нове 2-поверхове приміщення і введено в експлуатацію 01.07.1969 року наказом № 236 заводу "Червоний Жовтень". Заклад розрахований на 115 осіб.

Перша завідувач дитячого садка Коломієць Галина Олександрівна. Після виходу Галини Олександрівни на пенсію садок очолила Осінська Людмила Петрівна. В 1994 році Людмила Петрівна перейшла працювати до будинку творчості, де організувала клуб «Надія». Робота клубу направлена на корекцію, розвиток та соціалізацію дітей з особливими потребами. На зміну їй завідувачем стала Маслій Людмила Михайлівна. В цей час за садком було закріплено три будівлі, в яких розміщувалися ясла та групи дошкільного віку.

У 1995 році відповідно до рішення № 192 від 31.08.1995 р. Фастівської міської ради народних депутатів дитячий садок було перейменовано в Дошкільний навчальний заклад № 7 «Журавлик» і передано на баланс міськвиконкому. Після даної передачі за дошкільним закладом було закріплено лише одну будівлю. Дві інші були передані під Фастівську музичну школу та Фастівський центр зайнятості. В ці роки в дитячому садку виховувалося близько 160 дітей, 15 дітей віком до 3 років і 145 віком від 3 до 7років. Режим роботи 12 - годинний.

З 04.02.2005 року посаду завідувача ДНЗ № 7 «Журавлик» обіймає Шерстньова Стелла Григорівна. Колектив закладу становить 35 осіб, з них 16 педагоги. (фото 4) В ДНЗ № 7 „Журавлик” функціонують згідно штатного розпису 5 груп дошкільного віку, 2 групи раннього віку. Дитячий садок працює за п’ятиденним робочим тижнем, 10,5 годинним режимом перебування дітей. Відвідує дитячий садок 169 дітей. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти; збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виправлення вад мовлення дітей.

/Files/images/Scan 3.jpgколектив закладу

/Files/images/Scan 2.jpg1977 рік

/Files/images/Scan 4.jpgВихователі Євич Галина Миколаївна, Коломенкіна Ніна Василівна

Кiлькiсть переглядiв: 708